Романтичний Львів

Небагато на Україні є міст, де блукаючи старовинними вулицями, можна відчути подих віків. До таких міст ми сміливо можемо віднести наш древній Львів. Це місто, яке огорнуте якоюсь особливою романтикою та таємничістю, шармом міських пейзажів, звуків, тіней, легенд та міфів та ще чогось такого, що можна тільки відчути і неможливо передати словами. Романтичний подих старовинного Львова можна відчути у його неповторних старовинних вуличках, подвір'ях, парках та скверах.

Відвідавши Львів ви відчуєте його інтимний і сентиментальний настрій, який викликає море почуттів. У Львові ви маєте можливість познайомитися зі старовинними легендами, що оточують львівські подвір'я, вузенькі вулички та старовинні кладовища.

Відвідавши Львів ви насамперед відвідайте такі романтичні місця:

1. На площі Ринок, 31 - Балкон закоханих. Легенда говорить що колись давно польський король побачив у цьому вікні чарівну красуню. Незчувся король як тенета кохання полонили його. Постоявши на цьому місці ви зможете відчути струмені нестримного кохання.

2. На площі Ринок - Лавка для закоханих. Лавочка доволі молода. Вона була створена 10 майстрами "Товариства Залізного Лева". Разом із лавочкою народилася і легенда - якщо закохана пара візьметься за руки і одночасно сядуть на лавку, то їхнє кохання буде щасливим і довгим. Лавку тримають два леви, які охороняють закоханих. Зазвичай лавка майже не пустує - закохані шукають тут своє щастя.

Більш детально про лавочку для закоханих у Львові читайте тут.

3. На площі Ринок, 6 - Італійський дворик. Цей дворик був створений італійським майстром у ХVI столітті. З ним пов'язана романтична історія прихованого кохання польського короля Яна Собеського до французької діви Марії Казміри. Прийшовши сюди і прислуховуючись до тиші дворику ви зможете почути шепіт закоханих.

4. На площі Ринок - Грецькі боги. Якщо ви хочете, щоб ваші почуття ніколи не затихали , а фонтанували як фонтани, то попросіть грецьких богів, що вже давно поселилися у Львові. Згідно легенди колись в давні часи серце міста - площа Ринок залишилася без води. Але грецькі боги відчували любов городян до них і на знак подяки повернули їм воду у вигляді вишуканих фонтанів.

5. На горі Високий Замок - Високий замок. Це таємниче місце по сьогоднішній день зберігає таємниці військової відваги та чаклунської сили. З плином часу військова фортеця зникла, але земля Лисої гори зберігає у собі і досі подих давніх часів. Завітай те на гору у вечірній час і перед вами відкриється загадкова панорама вечірнього Львова оповитого романтичними вогнями.

6. На парковій вулиці, 16 - Стрийський парк. Стрийський парк постійно приваблював закоханих. І таємниця криється втому, що в самому його серці постійно живе любов. Символом цієї любові служать білі лебеді, що оселилися на озері у центрі парку. Погляньте на них уважно і можливо ви знайдете схожість між собою.

Більше інформації про парки Львова можна знайти тут.

7. На вулиці Музейній, 1 - Домініканський собор. Цей старовинний собор висвітлює цілу гамму кольорів. Завітайте сюди разом зі своєю половинкою і ви відчуєте подих віків і отримаєте масу яскравих вражень.

8. На Соборній площі - Костел Бернардинів. На цьому місці ви зможете перевірити чи щасливі ви у коханні. Починаючи з XVII століття під годинником костелу зустрічаються закохані. Дехто може зауважити, що старовинний "Бернардин" поспішає на 5 хвилин. Але коли ви прийшовши на побачення не зауважили цього - то ви насправді щасливі, бо закохані плину часу не помічають.

9. Вулицю Ференца Ліста. Легенда говорить про те, що колись один львів'янин палко покохав красуню з туманного Лондона. Вона відповіла йому взаємністю, але дуже кохала своє місто. Тоді закоханий щоб довести своє кохання відтворив у Львові одну із вулиць Лондона.

10. На вулиці Сербській - Мазох кафе. Якщо ви хочете відчути гострі відчуття, то вам необхідно відвідати затишне кафе яке носить ім'я відомого письменника Леопольда фон Захер-Мазоха. Він народився у Львові і хоча життєвий шлях його закінчився в Німеччині серце його належало Львову. Він говорив - "…Жодних почуттів не залишається, первісні заступають усе: їси, бо голодний, любиш бо жадаєш…"

11. Романтичний Львівський трамвай. Перший кінний трамвай у Львові з'явився у 1880 році. Через 14 років австрійський уряд відкриває у Львові перший маршрут електричного трамваю. Для львів'ян трамвай є чимось дуже близьким та романтичним. Без трамваю уявити Львів навіть неможливо. Львівський трамвай і у наш час залишається якимось неординарним та загадковим. Так в кінці шостого маршруту стоїть істинно феноменальний знак, який можна побачити тільки у Львові, "Зупинка на вимогу". А де, ще крім Львова, можна було зупинити трамвай як просту маршрутку. Хоча це тепер вже історія. Обов'язково проїдьте гамірними вулицями древнього Львова трамваєм та відчуйте його неповторний дух.

12. Улюблені місця зустрічі закоханих. Таких місць у Львові доволі багато, але є ряд місць, які користуються особливою увагою. Закохані парочки можна побачити біля фонтанів на площі Ринок. Доволі багато їх біля пам'ятника Данилові Галицькому, на алеї біля Порохової вежі. На Сихові молоді пари збираються на так званій "Санта-Барбарі". Але саме "козирне" місце це лавочка закоханих на площі Ринок.

Той, хто захоче віднайти романтику, завжди її знайде, необхідно лише без тями закохатися…