Туристичний каталог-довідник

<<< назад | зміст | вперед >>>

Львів туристичний

Панорама центральної частини міста Львів наче створений для поетів, художників, музикантів... і туристів, шанувальників найпрекраснішого, бо він сам - як пісня, як легенда.

Львів - це місто багатовікової історії, розмаїтої культури, високого мистецтва, розвинутої науки, освіти, спорту, промисловості, а головне - щедрих, щирих і працьовитих людей.

Ансамбль Вірменської церкви Ахітектурні пам'ятки і археологічні знахідки, музеї і галереї, театри і концертні зали, національні традиції і обряди, ділова активність і зручні шляхи сполучення - все це робить Львів містом туризму. Місто з унікальними пам’ятками, розташоване в регіоні рідкісних екологічно чистих природно-кліматичних умов, претендує на набуття статусу туристичного центру світового значення.

Незважаючи на катаклізми ХХ-го століття, культурно-історична та духовна спадщина Львова збереглась значно краще, ніж у будь-яких інших регіонах України. її необхідно не лише берегти для майбутніх поколінь, а й використовувати як значний туристичний ресурс. Саме у Львові можна стати учасником відроджених традицій поколінь, пережити почуття причетності та співмислення з ними. Це і є тою особливістю Львова, що приваблює туристів. Культура минула та сучасна на тлі автентичного архітектурного комплексу творять львівський туристичний продукт.

Площа Адама Міцкевича Туризм у Львові - це незрівняна мережа можливостей. Місце Львова у світовому туристичному процесі визначається культурно-пізнавальним, діловим, релігійним, сентиментальним, науковим, спортивно-рекреаційним та іншими видами туризму.

Привітні і доброзичливі господарі гостинно вітають кожного, хто бажає відпочити і ближче пізнати це неповторне та чудове місто.

<<< назад | зміст | вперед >>>