Карта Львова  

Головна сторінка

Житло у Львові
Квартири подобово
Хостели Львова
Готелі Львова

Транспорт Львова
Автобуси і маршрутки
Нічні маршрути
Трамваї
Тролейбуси

Інші карти
Стара версія карти
Центр Львова
Інші карти Львова

Інформація
Туристичний довідник
Телефонний довідник
Статті про Львів
Блог про Львів
Корисні посилання
Реклама на сайті
Контакти

Туристичний каталог-довідник

< назад | зміст | вперед >>>

Львів туристичний

Панорама центральної частини міста Львів наче створений для поетів, художників, музикантів... і туристів, шанувальників найпрекраснішого, бо він сам - як пісня, як легенда.

Львів - це місто багатовікової історії, розмаїтої культури, високого мистецтва, розвинутої науки, освіти, спорту, промисловості, а головне - щедрих, щирих і працьовитих людей.

Ансамбль Вірменської церкви Ахітектурні пам'ятки і археологічні знахідки, музеї і галереї, театри і концертні зали, національні традиції і обряди, ділова активність і зручні шляхи сполучення - все це робить Львів містом туризму. Місто з унікальними пам’ятками, розташоване в регіоні рідкісних екологічно чистих природно-кліматичних умов, претендує на набуття статусу туристичного центру світового значення.

Незважаючи на катаклізми ХХ-го століття, культурно-історична та духовна спадщина Львова збереглась значно краще, ніж у будь-яких інших регіонах України. її необхідно не лише берегти для майбутніх поколінь, а й використовувати як значний туристичний ресурс. Саме у Львові можна стати учасником відроджених традицій поколінь, пережити почуття причетності та співмислення з ними. Це і є тою особливістю Львова, що приваблює туристів. Культура минула та сучасна на тлі автентичного архітектурного комплексу творять львівський туристичний продукт.

Площа Адама Міцкевича Туризм у Львові - це незрівняна мережа можливостей. Місце Львова у світовому туристичному процесі визначається культурно-пізнавальним, діловим, релігійним, сентиментальним, науковим, спортивно-рекреаційним та іншими видами туризму.

Привітні і доброзичливі господарі гостинно вітають кожного, хто бажає відпочити і ближче пізнати це неповторне та чудове місто.

< назад | зміст | вперед >>>


Childhood Sweets Christmas Edition


 © 2009-2022 Карта Львова - всі вулиці Львова. Електронний путівник вулицями міста Львова.