Карта Львова  

Головна сторінка

Житло у Львові
Квартири подобово
Хостели Львова
Готелі Львова

Транспорт Львова
Автобуси і маршрутки
Нічні маршрути
Трамваї
Тролейбуси

Інші карти
Стара версія карти
Центр Львова
Інші карти Львова

Інформація
Туристичний довідник
Телефонний довідник
Статті про Львів
Блог про Львів
Корисні посилання
Реклама на сайті
Контакти

Туристичний каталог-довідник

<<< назад | зміст | вперед >>>

Львів діловий, виставковий, бізнесовий

Зал засідань, де відбувався саміт президентів Зацікавленість у відвідуванні Львова >з діловою метою підсилюється його привабливістю як туристичного центру. Тісно поєднавши розвинутий промисловий та науково-технічний потенціали з унікальною культурою та мистецтвом, Львів став відомим центром ділових зустрічей, візитів, форумів, виставок, симпозіумів, конференцій. Не випадково саме у місті Лева у травні 1999 року відбувся Шостий саміт президентів країн Центральної та Східної Європи.

Львівський аеропортРозташування Львова поблизу кордонів країн Центральної та Південно-Східної Європи на перетині транзитних міжнародних автомобільних, залізничних та авіаційних шляхів відіграє важливу роль у розвитку зовнішньоекономічної діяльності. Наявність виробничої бази та кваліфікованих працівників, висока культура виробництва привертають увагу широких кіл вітчизняних та зарубіжних підприємців. Торговими партнерами львівських підприємств є компанії з понад 100 країн світу.

Кредо Банк Заслуговує на увагу економічний потенціал Львова. У місті працює 219 великих промислових підприємств різних форм власності, понад 40 комерційних банків, 4 біржі, 13 інвестиційних компаній, 80 страхових організацій, 24 лізингові фірми, 77 аудиторських фірм. Тут діють майже 9 тисяч малих підприємств, найбільша частка яких зосереджена у сфері оптової та роздрібної торгівлі, в операціях з нерухомістю, готельному та ресто-ранному бізнесі.

Львівський палац мистецтв Львів займає провідне місце в Україні з випуску окремих видів продукції, зокрема, автонавантажу-вачів, електроламп, автобусів, кондитерських виробів, дріжджів. Серед галузей промисловості найбільшу питому вагу в обсязі виробництва має продукція харчової та легкої промисловостей, маши-нобудування та металообробки, фармацевтичної, хімічної та нафтохімічної промисловостей. Лідерами є ЗАТ «Львівський жиркомбінат», ВАТ «Львівська пивоварня», ЗАТ Львівська кондитерська фірма «Світоч», ВАТ «Львівський холодокомбінат», ЗАТ «ЕНЗИМ», ВАТ «Маяк», СУШАТ «Весна», ВАТ «Галичфарм», ДП «Львівдіалік», ВАТ «Львівський хімічний завод», АТ «Іскра».

Форум книговидавців Місто докладає чимало зусиль для покращення транспортної інфраструктури, телекомунікації бізнес-інфраструктури, готельного сервісу, системи послуг. Поступальний розвиток багатьох галузей економіки міста став благодатним грунтом для залучення як внутрішніх, так і зовнішніх інвестицій. Львів - надійний партнер у ділових стосунках із знаними стратегічними інвесторами та провідними світовими фінансовими інституціями.

Гранд-готель Формуванню активного ділового середовища сприяє проведення у Львові міжнародних виставок і ярмарків. Виставкові традиції Львова мають багату і славну історію. Традиції проведення виставок у Львові сягають XIX століття, коли Львів справед-ливо вважався одним із найбільших ярмаркових центрів. На початку XX століття була популярною в Європі Східна ярмарка. У 1923 році Львів був серед двадцяти міст-засновників Європейської асоціації організаторів виставок. Нині Львів входить до п’ятірки провідних виставкових центрів України. Щороку у Львові проводиться понад 20 міжнародних виставок та ярмарків найрізноманітніших напрямків. Особливе місце серед виставок у Львові займає Інвестиційний ярмарок в рамках Міжнародного Економічного Форуму з питань прикордонного співробітництва. Щорічно у Львові проводиться книж-кова виставка-ярмарок «Форум видавців», яка вважається найпопулярнішою серед подібних виставок в Україні. Лідерами в організації виставок є фірми: АТ «ГалЕКСПО», виставкове бюро «Експо-бізнес-сервіс», Львівська торгово-промислова палата, Форум видавців. Львівські виставки та форуми стали важливими заходами пропагування нашого міста як потужного промислового, культурного, туристичного центру Європи.

<<< назад | зміст | вперед >>>


Свежая информация Artdiscount на нашем сайте.


 © 2009-2022 Карта Львова - всі вулиці Львова. Електронний путівник вулицями міста Львова.