Сережки для пірсингу – нові горизонти краси

18.09.2023

Прикрашати себе люди почали задовго до появи письмової історії – і вже тоді були готові експериментувати. Вдягання намиста, браслетів та каблучок не вимагало особливих зусиль, а от сережки започаткували нову сторінку модної культури. Золоті сережки для пірсингу (https://zolotoy-standart.com.ua/ua/catalog/sergi-dlya-pirsinga/) – сучасна відповідь давнім традиціям, яка набула нового сенсу та поєдналася з наукою та технологіями.

Сережки для пірсингу

Ювелірні вироби саме для тіла дозволяють розкрити всю глибину емоцій, урізноманітнити відчуття в романтичних стосунках та підкреслити риси вдачі незалежно від обраного стилю одягу. Пірсинг із золота 585 проби зберігає популярність з року в рік, продовжуючи захоплювати все нових поціновувачів. Як щодо розгорнути каталог найнесподіваніших прикрас?

Що відомо про пірсинг?

Це справжнє мистецтво проколювання різних частин тіла та використання сережок різноманітної будови. Сама процедура швидка та безболісна, використання спеціальних стерильних інструментів та медичних сплавів дозволяє зменшити ризики. А щойно прокол загоїться, можна купити стильну сережку з червоного золота вигадливої форми або прикрашену ювелірним камінням.

Найчастіше молодь обирає пірсинг носа – тому що він помітний з першого погляду і освіжає риси обличчя. Також поширені проколи хряща вух, брів, губ та пірсинг пупка, що добре зарекомендував себе для прогресивних дівчат. Окремою сферою самовдосконалення став інтимний пірсинг для цінителів всього спектру відчуттів.

Перед тим, як зважитись на похід до салону, слід визначитися з сережкою, яка доповнить звичні лінії тіла. Деякі з них мають чітке, однозначне пристосування, інші ж можуть бути використані для різних місць проколу.

Яким буває золотий пірсинг

Матеріал такої сережки повинен бути якісним, не завдати дискомфорту та довго прослужити. Ніщо не заважає обрати прикрасу зі вставкою – найчастіше це фіаніти нейтрального білого кольору, перлини чи навіть діаманти. Тому фахівці рекомендують універсальні сережки для пірсингу із золота, яких щороку виготовляється чимало у різному дизайні:

  • одна з найменших – нострила, мінімалізм, втілений у вигляді сережки в ніс, трохи вигнутої з одного боку та з лицьовою, прикрашеною частиною з іншого,
  • штанга має вигляд крихітної трубочки з кульками на обох кінцях, дуже широко використовується у пірсингу,
  • лабрет нагадує штангу, проте містить з одного боку незнімну основу,
  • вигнута штанга, відома як «банан», кращий варіант сережки в пупок,
  • пірсинг може мати вигляд кільця або незамкненого кільця (циркуляр), цінного для різних типів проколів,
  • спіраль допомагає розширити прокол для інших сережок,
  • в розтягнений прокол одягають тунелі, більш масивний підвид прикрас,
  • також спіралевидну форму має твістер, який підходить для пірсингу різних частин обличчя та інтимних зон.

Існує ще більше підвидів, та для кожного з них варто консультуватися з майстром, адже встановлення пірсингу залежить від анатомічних особливостей конкретної людини та медичних показань.

Щодо декоративності, то крім традиційних елементів у вигляді кульки, з камінням чи без, часто обирають серце, комах (метелики, павуки, бджоли), квіти, листок конюшини та бант. Тобто задовольнити свої бажання зможуть і поціновувачки класики, і сміливі екстремали.

Де купити сережки для пірсингу?

Оскільки такі прикраси повинні бути якнайменшими, ціна у них залишається незмінно доступною. Їх відразу помітять завдяки розташуванню в несподіваних місцях, тож не варто відкладати давно омріяну покупку.

Перебуваючи в Києві чи скориставшись Інтернет-сайтом, можна швидко знайти магазин «Золотий Стандарт». Саме тут на шукача чекає широкий вибір успішних моделей прикрас для пірсингу. Протягом року відбуваються акції, запропоновані зручні варіанти оплати та доставки в Україні. Привітні менеджери охоче дадуть відповіді на питання та допоможуть зробити вибір тим, хто ще небагато знає про ювелірні вироби.

Достатньо лише започаткувати власну колекцію – і кожен новий день наповниться яскравими враженнями. Так і пірсинг змінює життя на краще, дозволивши відчути себе розкритим для експериментів.