Як знайти роботу у Львові

02.03.2023

Напевно нікого не подивуєш твердженням про те, що більшість людей у світі працює. Мотиви можуть бути різними, хоч головний із них цілком банальний – люди працюють переважно заради того, щоб підтримувати себе матеріально. Втім для інших зайнятість може бути пов'язана з можливостями особистісного чи професійного розвитку, ще для інших – це справа престижу, ще комусь – немає чим зайнятись, от і ходить на роботу, а когось заставили батьки або жінка.

робота у Львові

Як би там не було, коли цього дуже потрібно, робота у Львові скоріш за все сама вас не знайде, тому наші ТОП-10 порад стосуються того, з чого починати пошуки та власне як шукати роботу.

  1. Оновіть своє резюме. Переконайтеся, що ваше резюме є актуальним і адаптовано до роботи, на яку ви претендуєте. Включіть до нього увесь відповідний досвід роботи, освіту, кваліфікацію та навички, які відповідають опису посади.
  2. Дослідіть ринок праці. Знайдіть час для того, щоб дослідити компанії у Львові, які відповідають вашим кар’єрним цілям та інтересам. Використовуйте онлайн-ресурси, такі як LinkedIn, щоб зрозуміти культуру та цінності компанії.
  3. Будьте активними. Спілкуйтеся з людьми, які працюють у Львові або працювали там раніше. Відвідуйте мережеві заходи, приєднуйтеся до онлайн-форумів або звертайтеся до професіоналів на платформах соціальних мереж, як-от LinkedIn.
  4. Використовуйте сайти з пошуку роботи. Відвідуйте популярні дошки вакансій, такі як Work.ua, HeadHunter і layboard.com, щоби знайти роботу у Львові. Ви також можете скористатися спеціалізованими веб-сайтами для пошуку роботи за кордоном, такими як bvs-rabota.net.
  5. Звертайтеся напряму. Якщо ви знаєте про компанію, у якій хотіли б працювати, зв’яжіться безпосередньо електронною поштою або телефонним дзвінком, щоб дізнатися про будь-які вільні вакансії, які вони можуть мати.
  6. Відвідуйте галузеві заходи та ярмарки вакансій. Відвідуйте ярмарки вакансій та галузеві заходи, які проводяться у Львові упродовж року, щоб особисто зустрітися з роботодавцями та дізнатися більше про їхні організації та доступні можливості.
  7. Кадрові агенції. зверніться до кадрових агенцій, які спеціалізуються на працевлаштуванні професіоналів у Львові, особливо якщо ви шукаєте штатну або контрактну посаду в компанії, яка розташована там.
  8. Подумайте про позаштатну роботу/фріланс. шукайте можливості позаштатної роботи, якщо ви зацікавлені у віддаленій роботі зі Львова або хочете мати більшу гнучкість у графіку та робочому навантаженні, водночас маючи можливість отримати цінний досвід роботи із львівськими компаніями. До того ж, фрілансерів буває згодом запрошують на роботу в офіс.
  9. Відшліфуйте свої мовні навички. Постійно покращуйте свої навички англійської та інших іноземних мов, оскільки це корисно при влаштуванні на роботу. Багато роботодавців віддають перевагу кандидатам, які вільно володіють принаймні базовою англійською мовою.
  10. Залишайтеся позитивними та наполегливими. Врешті-решт, залишайтеся позитивними протягом усього процесу пошуку роботи, оскільки це може зайняти деякий час, перш ніж знайти відповідну можливість через конкурентний характер ринку праці у Львові.
Бажаємо Вам успіхів у пошуках роботи у Львові!