Як вибрати найкращий мобільний телефон?

11.03.2023

Якщо ви плануєте замінити свій мобільний телефон на нову модель - перед вами стоїть справжнє випробування. Виробники перевершують один одного в представленні зручностей і сучасних рішень. Як не піддатися рекламі і вибрати модель телефону, яка відповідатиме вашим потребам?

Xiaomi Redmi Note 11

Ви купуєте телефон? Визначте свої потреби

Перш за все, потрібно визначити наші потреби та важливі для нас функції телефону. Якщо ви використовуєте мобільний телефон в основному для дзвінків і відправки текстових повідомлень, краще вибрати простішу модель. Як правило, вони інтуїтивно зрозумілі у використанні, довговічні, а акумулятор не використовується для додаткових функцій, тому телефон не потребує частої зарядки. Зазвичай, однак, очікування клієнта виходять далеко за рамки основних завдань телефону.

Якщо ви часто переглядаєте Інтернет і хочете мати доступ до нього, де б ви не були, варто вибрати хороший смартфон. Одна з оптимальних моделей зараз на ринку за співвідношенням ціна/функціональність - Xiaomi Redmi Note 11S. Більше про цей смартфон можна прочитати тут: https://comfy.ua/smartfon-xiaomi-redmi-note-11s-6-128gb-graphite-gray.html. Смартфони - пристрої, що поєднують у собі функції телефону та персонального комп’ютера. Вони працюють на базі операційних систем, подібних до тих, з якими ми маємо справу з комп’ютерами щодня. Хоча вважається, що з цієї причини смартфони можуть бути ненадійними (система може зависнути, підхопити вірус тощо), вони є ідеальним рішенням для тих, хто цінує можливість підключення до Інтернету, завантаження документів з електронної пошти, зберігати важливу інформацію в календарі або блокноті.

Моделі даного типу телефонів адаптовані до роботи в мережі, тому мають більші дисплеї, додаткові клавіші для покращення роботи, додатки, сумісні з програмним забезпеченням комп’ютера. Багато громадських місць пропонують безкоштовний бездротовий доступ до мережі, тому користуватися смартфоном не тільки зручно, але й дешево. Їх недоліком є необхідність частої підзарядки акумулятора.

Найважливіші параметри, на які варто звернути увагу при виборі телефону

  • Одним з найважливіших параметрів будь-якого мобільного телефону є довговічність акумулятора. Перед покупкою варто дізнатися місткість акумулятора (зазвичай вказується у mAh) та скільки нова модель здатна працювати без підзарядки.
  • Продуктивність, яка визначається передовсім потужністю процесора. Якісний, дорогий процесор (що відповідно вплине і на ціну смартфона) знадобиться передовсім геймерам, а також професіоналам, які використовують додатки для обробки фото, відео, великих масивів даних тощо. Смартфон із потужним процесором працюватиме швидко, не гальмуватиме та не зависатиме, як дешевші моделі.
  • Якщо телефон використовуватиметься для зйомки фото/відео, слід звернути увагу на якість камери, оптики, а також на обсяг вбудованої пам’яті. Хоча у більшості моделей є можливість розширення пам'яті за допомогою додаткової карти microSD.
  • Виносливість. Телефон, який повинен служити нам щодня, повинен мати міцний корпус, який не розвалиться після першого падіння на підлогу (сучасні телефони, напхані електронікою, точно менш стійкі до падінь). Також на ринку є телефони, призначені для використання в екстремальних умовах: стійкі до будь-яких ударів і води.
  • Дизайн та виробник. Серед найпопулярніших на ринку – моделі брендів Samsung, Apple, Xiaomi, Huawei... Ну а дизайн – це вже справа смаку особисто кожного.