Види масажів та їх унікальність

25.04.2023

Масаж у Львові використовувався як метод лікування та розслаблення протягом тисячоліть. Маніпулювання тканинами та м'язами реципієнта з використанням комбінації тиску, розтирання, погладжування та навіть нагрівання дає різні переваги для здоров'я.

масаж

Основні переваги масажу

За даними Американської асоціації масажистів, недавні дослідження показують переваги масажу при різних проблемах:

  • Втома або біль, спричинений раком;
  • Біль у спині та скутість;
  • Остеоартроз у коліні;
  • Післяопераційне відновлення та біль;
  • Полегшення синдрому зап'ясткового каналу;
  • Фіброміалгія;
  • Підвищення функції імунної системи;
  • Зниження частоти головного болю;
  • Кров'яний тиск;
  • Симптоми відміни алкоголю.

Глибокий масаж тканин

Глибокий масаж тканин допомагає заспокоїти жорсткі, напружені та ниючі м'язи, що допомагає пережити біль та напругу в тілі. Глибокий тиск, що використовується при глибокому масажі тканин, змішується з діапазоном тиску та швидкості, щоб допомогти зняти хронічну м'язову напругу.

Пацієнти часто отримують користь від полегшення щоденних навантажень на тіло, особливо головного болю і шиї, викликаної сидінням за столом протягом довгих годин; що, на жаль, шлях світу у ці дні!

Масаж Шіацу

Масаж шиацу - найстаріша форма масажу, що прийшла з Японії. У цій масажній терапії використовується тиск пальців, ліктів та ступнів для масажу тіла.

Ідея масажу шиацу полягає у підтримці вільного потоку енергії в тілі. Біль у тілі може бути викликаний дисбалансом позитивної та негативної енергії або блокування потоку енергії. Масаж шиацу сприяє вивільненню заблокованого потоку енергії та врівноважує енергетичну систему, що допомагає нормалізувати роботу всіх органів та запобігти захворюванням.

Тайський масаж

Тайський масаж був завезений до Таїланду з Індії в давні часи. Цей масаж включає довгі розтяжки, починаючи з ніг і закінчуючи головою. Тіло витягнуте у позі, схожій на йогу, яка допомагає працювати з енергетичними каналами у тілі. Тайський масаж також відомий як тайський йога-масаж.

Довгі розтяжки допомагають зняти м'язову напругу, привести м'язи в тонус, покращити гнучкість м'язів та допомогти розслабити тіло.

Шведський масаж

Шведський масаж - це масажна терапія в західному стилі, що складається з низки технік. Він складається з повільних ковзаючих ударів, підйому та стиснення м'язів, ударів по м'язах та зламування руками та пальцями. Шведський масаж спрямований на зняття стресу та напруження тіла.

Спортивний масаж

Терапія спортивним масажем - це термін, який використовується, зокрема, для лікування та профілактики спортивних травм. Це безумовно не тільки для спортивного спортсмена!

Це робиться у три етапи: до спортивного заходу, під час заходу та після заходу. Спортивний масаж перед заходом – це розігрів м'язів, підготовка до цього заходу. Масаж під час заходу проводиться для покращення гнучкості та рухливості м'язів та суглобів для підвищення продуктивності, тоді як масаж після заходу в основному призначений для охолодження, розслаблення м'язів та вимивання токсинів, що накопичилися у м'язах.