Огляд Indesit OMTWSA 61053 WK EU: вузька пралка з фронтальним люком

30.05.2024

Торговельна марка Індезіт є одним із топових виробників побутової техніки, зокрема пральних машин. У каталозі бренду є багато функціональних приладів із високою енергоефективністю та зручним керуванням. Є моделі з різним об'ємом барабана та способом завантаження білизни. У цій статті ми детально розглянемо модель Indesit OMTWSA 61053 WK EU - пральну машинку типу «соло» з фронтальним люком.

Indesit OMTWSA 61053 WK EU

Загальні відомості про модель

OMTWSA 61053 WK EU - пральна машина вузького типу (ширина корпусу 42,5 см) із двигуном колекторного типу. Максимальний рівень шуму під час прання - 59 дБ, під час віджиму - 76 дБ. Потужність мотора дає змогу виконувати віджимання зі швидкістю 1000 обертів на хвилину. Завдяки класу енергоспоживання А+++ є можливість заощаджувати на комунальних платежах. Компанія Indesit надає гарантію 10 років для двигунів своїх пралок, для її отримання потрібно протягом 60 діб після купівлі зареєструвати модель на офіційному сайті.

Прилад має корпус білого кольору з привабливим зовнішнім виглядом, його можна гармонійно інтегрувати в сучасний інтер’єр ванної кімнати або кухні. Модель вироблена на авторизованому заводі в Польщі. Внутрішній бак розрахований на обсяг білизни 6 кілограмів. Машинка оснащена яскравим світлодіодним екраном збільшеного розміру, на якому можна спостерігати корисну інформацію про активні режими й стан робочих процесів. На вибір користувача доступно 16 спеціальних програм для різних типів тканин. Є окремий режим для прання спортивного одягу.

Просунуті технології та функції

У моделі OMTWSA 61053 WK EU реалізовано інноваційні фірмові технології та функції, серед яких відзначаємо:

  • Water Balance Plus. Функція оптимізації використання води під час прання. Необхідна кількість визначається на основі даних про рівень завантаження барабана, тип матеріалу, ступінь забруднення. Споживання води за один цикл не перевищує 40 літрів.
  • Система економії часу MyTime. Є декілька спеціальних режимів швидкого прання: «Синтетика» (59 хв.), «Бавовна 30°C» (30 хв.), «Шовк і Делікатна білизна 30 °C» (59 хв.), «Експреспрання» (15 хв.).
  • Gym Kit. Спортивна програма для максимального догляду за спортивним одягом.
  • «Відкладений запуск». Вбудований таймер дає можливість відкласти старт циклу до 24 годин.
  • «Легке прасування». Просунута опція для полегшення подальшого прасування речей після прання.
  • Автоматичне очищення бака Autoclean. Струмінь гарячої води ефективно видаляє з внутрішньої поверхні барабана будь-які забруднення: частинки бруду, волосся, залишки мийних речовин. Дбайливий догляд за побутовою технікою за мінімальної участі користувачів.
  • «Прання за температури води 20°C». Порошки та гелі для прання ефективно усувають забруднення та плями навіть у холодній воді. Режим дає змогу зменшити витрати електроенергії.

Як резюме

OMTWSA 61053 WK EU - багатофункціональна пральна машина від всесвітньо відомого італійського бренду. Завдяки компактному корпусу підходить для приміщень невеликої площі. Зручна в управлінні, енергоефективна, безпечна й не потребує особливого догляду.