Туристичний каталог-довідник

< назад | зміст | вперед >>>

Екскурсійні маршрути Львовом

Екскурсійні маршрути Львовом Кожного, хто приїде до Львова, чекають неповторні враження.

Львів скаже набагато більше сам про себе, ніж про нього написано. Це місто-музей під відкритим небом, де кожна вуличка є живою легендою, що прикрашає сучасність.

Щиро запрошуємо до міста Львова - унікальної перлини Європи!

Львів - перлина Європи

Львів - перлина Європи Існує кілька варіантів початку екскурсій:

а) від вокзалу, аеропорту;
б) від готелів;
в) від місця збору групи.

Оглядова екскурсія Львовом знайомить екскурсантів з історією древнього міста, визначними пам’ятками архі-тектури, перспективами розвитку міста.

Екскурсанти відвідають Високий Замок, звідки огля-нуть панораму міста, пройдуться вузькими середньо-вічними вуличками Львова і побачать визначні пам’ятки архітектури в середньовічній частині: ансамбль Успен-ської церкви, пл. Ринок, Домініканський костел, побува-ють в соборі Юра, побачать львівські вузи - політехніку, університет та центральну частину міста.

Оглядова екскурсія містом з окремими пішохідними екскурсіями «Вулицями старого міста», «Личаківський меморіально-скульптурний цвинтар» становить комплекс екскурсій містом.

Тривалість: 3 год.

АВТОБУСНІ ЕКСКУРСІЇ МІСТОМ

Архітектурні ансамблі Львова (оглядова екскурсія архітектури Львова ХІV-ХХ ст.)

Архітектурні ансамблі Львова Екскурсія розпочинається в давньоруській частині Львова і послідовно знайомить екскурсантів з архітекту-рою різних стилів: готики, бароко, класицизму, модер-ну, конструктивізму. Закінчується екскурсія в одному з нових житлових масивів.

Тривалість 3 год. 45 хв.

Іван Франко у Львові

Екскурсія Іван Франко у Львові Екскурсія включає відвідування меморіального будинку-музею І. Франка та літературної частини музею; знайомить з місцями життя і діяльності письменника. Екскурсанти побачать корпуси університету, будинку Наукового товариства ім. Т. Шевченка, бібліотеки Оссолінеуму та наукової бібліотеки університету, готель «Жорж», де відбулося святкування ювілею І. Франка. Закінчується екскурсія на Личаківському цвинтарі біля могили письменника.

Тривалість: 3 год. Літературний Львів

Літературний Львів

Екскурсія знайомить екскурсантів з літературним доробком «Руської Трійці», місцями, пов’язаними з іменем М. Шашкевича - дзвіницею Св. Духа, костелом Лазаря, Науковою бібліотекою. Екскурсанти побачать місця літературної діяльності, пов’язані з іменами І. Франка, Лесі Українки, М. Коцюбинського, О. Фредра, С. Гопщнського, Г. Запольської, М. Конопницької, пам’ятники письменникам та поетам, відвідають Личаківський цвинтар.

Тривалість 3 год. Вулицями старого міста

ПІШОХІДНІ ЕКСКУРСІЇ

Вулицями старого міста

(українською, російською, польською, англійською мовами)

Екскурсії проходять територією історико-архітек-турного заповідника. Екскурсанти побачать оборонні споруди середньовічного міста, Успенську церкву, Доміні-канський собор, Кафедральний костел, побувають в Італійському дворику та Аптеці-музеї.

Тривалість 2 год. 15 хв.

Личаківський меморіально-скульптурний цвинтар

(українською, російською, польською, англійською мовами)

Личаківський меморіально-скульптурний цвинтар Личаківський цвинтар - один з найстаріших цвинта-рів Європи. На території цвинтаря близько 5 тис. цінних надгробних пам’ятників XIX-XX ст. та біля 2 тис. гробів-ців. Личаківський цвинтар - це місце поховань видатних діячів української і польської культури. На цвинтарі -надгробки роботи відомих українських, польських, австрійських, німецьких скульпторів. Окремі ділянки цвинтаря займають поховання Січових Стрільців та «Пантеон польських військових поховань».

Тривалість 2 год. 15 хв.

Оперний театр

Оперний театр Екскурсія починається на пр. Свободи перед будівлею театру. Екскурсанти почують розповідь про історію будівництва театру, про автора проекту - знаменитого архі-тектора 3. Горголевського, почують детальний опис дзеркального залу, вестибюлю та залу для глядачів, побачать унікальну театральну завісу Т. Семирадського, дізнаються про знаменитих акторів, які виступали на сцені театру, почують розповідь про сучасний репертуар театру та трупу театру.

Тривалість 1 год. 30 хв.

Давньоруський Львів

Екскурсія проходить найстарішим районом Львова, знайомить з історією Львова княжих часів. Екскурсанти побачать найстаріші культові споруди: церкву Миколая та П’ятницьку церкву, монастир Онуфрія, костел Марії Сніжної, відвідають музей археологічних розкопок Львова, який знаходиться в костелі Іоана Хрестителя.

Тривалість 2 год. 15 хв.

Головні проспекти Львова

Від І. Федорова до сучасного книгодрукування Це екскурсія про історію центральних проспектів Львова та площі Марийської (тепер Міцкевича), про колишні оборонні фортифікації в цій частині міста, про найвизначніші споруди: Оперний театр, Національний та Етнографічний музеї, Промислову палату, готель «Жорж», пам’ятники Т. Шевченку, А. Міцкевичу, М. Грушевському.

Тривалість 1 год. 30 хв.

Від І. Федорова до сучасного книгодрукування

Екскурсія включає відвідування Онуфріївського монастиря, вул. Івана Федорова, Успенської церкви, а завершується в видавництві «Центр Європи», де екскурсанти зможуть придбати краєзнавчу літературу про Львів.

Тривалість 2 год. 15 хв.

Площа Ринок - центр середньовічного Львова

Площа Ринок - центр середньовічного Львова Детальний огляд кам’яниць №4, №6, №10, №14, №23, №28, інформація про Ратушу - як центр громадського і політичного життя Львова на протязі століть, огляд скульптур на фонтанах та екеру, де було колись лобне міс-це, меморіальних дошок на фасаді ратуші та будинках площі.

Тривалість 1 год. 30 хв.

Стрийський парк

Стрийський парк Пішохідна екскурсія проходить нижньою партерною частиною парку та верхньою частиною парку, яка розбита за типом французьких регулярних парків. Екскурсанти побачать ряд екзотичних дерев, оранжерею, джерело, романтичні руїни, дізнаються про історію паркобудування на Україні та, зокрема, у Львові.

Тривалість 2 год. 15 хв.

Храми Львова

Храми Львова Екскурсія проходить частково територією давньо-руського Львова, де туристи відвідають Онуфріївський монастир отців василіан та жіночий монастир в колишньому монастирі Бенедикток. Відвідають екскурсанти також греко-католицьку Преображенську церкву та православну Успенську, дізнаються про історію церкви на Україні, про відмінності різних конфесій в експозиції музею історії релігії.

Тривалість 2 год. 15 хв.

Львів театральний

Екскурсія знайомить з історією розвитку театру у Львові. Екскурсанти дізнаються про історію побудови у Львові визначних театральних споруд: театру опери та балету, колишнього театру графа Скарбка. Маршрут екскурсії проходить біля театрів Леся Курбаса, театру «Воскресіння» та театру юного глядача.

Тривалість 1 год. 30 хв.

Високий Замок

Високий Замок Екскурсія починається на пл. Старий Ринок, у колишньому центрі княжого міста, знайомить екскурсантів з бувшим Волинським шляхом - вул. Б. Хмельницького та горою Високий Замок, оглядовими площадками в парку Високий Замок. Туристи побачать руїни оборонної стіни колишньої фортеці часів польського короля Казимира III, місця давньоруського Львова.

Тривалість 2 год. 15 хв.

Архітектура Львова на переломі століть

Архітектура Львова на переломі століть Маршрут екскурсії включає вулиці Січових стрільців, Гнатюка, Стефаника, Коперника. Це окрема характеристика колишніх будинків сейму, казіно, палаців Потоцьких, Сапєги, Оссолінеуму, це знайомство з архітектурою дуже цікавого періоду в житті міста.

Тривалість 2 год. 15 хв.

< назад | зміст | вперед >>>