Готелі Львова

На туристичній карті України Львів займає одне з перших місць. Складна і незвичайна історія міста, над яким в різний час тріпотіли прапори різних держав: Австрії, Польщі, Росії та СРСР, міста, котре входило до складу двох імперій, надала Львову неповторний вигляд та особливий шарм. Дуже гарна архітектура різних культур, вузенькі вулички із старовинною бруківкою, велика кількість костелів, церков і кірх, безліч крихітних та затишних кав'ярень приваблює сотні тисяч туристів з Європи і з усього світу, які щорічно приїжджають сюди, що вдихнути неповторну атмосферу старого міста з давніми коріннями.

І всіх їх зустрічають численні готелі Львова, пансіонати і міні-готелі, де до послуг гостей сервіс найвищого рівня. Готельне господарство Львова добре розвинене, але для потреб Чемпіонату Європи з футболу 2012 року воно динамічними темпами оновлюється новими готелями. На сьогоднішній день місто може похвалитися тим, що практично готове прийняти за два тижні від 100 до 300 тисяч туристів - інвестиційна привабливість готельного бізнесу у Львові дуже висока, тому що гроші для його розвитку є.

Саме до 2012 року йде практично цілодобове будівництво нових об'єктів, по черзі вони вводяться в дію. Новозбудовані готелі Львова перш за все «заточені» під відповідність стандартам, висунутим УЄФА і викликають цілком заслужену гордість як влади міста, так і пересічних львів'ян.

Створена компанія «Соцмарт» моніторить всі готелі та мотелі міста, щомісяця оновлюючи й актуалізуючи базу даних про новозбудовані, реконструйовані і готові до прийому туристів готельні будівлі та комплексів не тільки по Львову, а й по області. На сьогоднішній день накопичено інформацію більш ніж про 120 будівництв у різній стадії готовності.

До 2012 року Львів надасть в розпорядження гостей міста - спортсменів, членів делегацій і оргкомітету, суддівського корпусу, туристів зі всього світу - 1315 номерів п'ятизіркового рівня, 1020 номерів рівня «4 зірок» і не менш 2740 номерів у тризіркових готелях. До цього числа варто додати майже 22 тисячі місць у відреставрованих та новозбудованих гуртожитках. Можна сміливо сказати, що проблем з готелями у Львові не буде, вимоги УЄФА перекриті з запасом.

Робиться це цілком свідомо, тому що тільки в останні роки туристів прибуває до міста все більше і більше - в окремі роки зростання сягає 40%, так що завантаження цих готельних потужностей гарантоване навіть після закінчення Євро-2012.

Згідно з Генеральним планом розвитку міста на найближчі десятиліття (до 2025 року), вирішено зробити перенесення акценту з розвитку промисловості на розвиток туристичного сектору. «Батьки міста» хочуть не просто зробити Львів цікавим для туристів, а й містом, де їм буде приємно та комфортно проживати. І будівництво нових готелів у Львові якомога краще відповідає новому баченню перспектив розвитку старовинного міста.